W dniach 28.09 - 01.10.2016 w Düsseldorfie odbywały się Międzynarodowe Targi Rehabilitacji REHACARE International 2016. W imieniu Stowarzyszenia targi odwiedzili członkowie zarządu naszej organizacji.

REHACARE to wiodąca światowa impreza w dziedzinie rehabilitacji gromadząca setki wystawców i tysiące specjalistów z zakresu rehabilitacji i wsparcia osób niepełnosprawnych z kilkudziesięciu krajów.

Każdego roku targi REHACARE oferują kompleksowe informacje, kompletny przegląd oraz porady z obszaru rehabilitacji i opieki nad niepełnosprawnymi, zarówno poprzez wizualne prezentacje eksponatów targowych jak i seminaria tematyczne, konferencje, kongresy i pokazy.

Oferta targów REHACARE obejmuje m.in.: wózki inwalidzkie i inne pojazdy dla osób niepełnosprawnych ruchowo, sprzęt ułatwiający poruszanie się, sport niepełnosprawnych, fizjoterapię, ergoterapię, terapię i trening,  wyposażenie domów i mieszkań, środki opieki nad głuchoniemymi, niewidomymi, środki komunikacji z osobami niepełnosprawnymi, odzież, higienę ciała, środki pomocnicze i sprzęt do opieki.

Aktywni „Niezniszczalni”